Lidl Fair Pay

"Z przyjemnością przedstawiamy Lidl Fair Pay Award, inicjatywę, która wyróżnia firmy zaangażowane w zapewnianie kobietom i mężczyznom równych wynagrodzeń. Wspólnie z Lidl Polska i szczęśliwie z wieloma innymi firmami wierzymy, że godziwe wynagrodzenie to nie tylko kwestia podstawowych praw człowieka, ale również przemyślana decyzja biznesowa. Kiedy pracownicy czują się doceniani i nagradzani za swoją pracę, są bardziej zmotywowani, zaangażowani oraz produktywni, co prowadzi do większej satysfakcji z pracy oraz bardziej zróżnicowanej i aktywniejszej siły roboczej, a w efekcie do wyższych wskaźników retencji w przedsiębiorstwie.


Nierówności w wynagrodzeniach kobiet i mężczyzn są kwestią krytyczną, która dotyczy milionów pracowników na całym świecie. Nagroda Lidl Fair Pay ma na celu promowanie świadomości tego problemu i zachęcanie firm do podjęcia działań w celu jego rozwiązania. . Chcemy wyróżnić firmy, które tworzą sprawiedliwe miejsca pracy, w których pracownicy są wynagradzani na podstawie ich umiejętności i zdolności, a nie płci.


Jeśli Twoja firma jest zaangażowana w propowanie sprawiedliwych zarobków i równouprawnienia płci, serdecznie zachęcamy do zgłębienia informacji na temat prestiżowej nagrody Lidl Fair Pay. Gotowy/a na kolejny etap?
Kliknij tutaj, aby wypełnić prosty formularz i uzyskać pełny dostęp do szczegółowych informacji o tej inicjatywie. Pogłęb swoją wiedzę i przyłącz się do nas w naszym dążeniu do tworzenia lepszych miejsc pracy dla wszystkich. Wspólnie wytyczmy drogę do promowania sprawiedliwych wynagrodzeń i równości płci wśród pracowników, dokonując znaczących zmian!


Formularz zgłoszeniowy
Dołącz do konkursu Lidl Fair Pay: pokaż swoje zaangażowanie na rzecz równouprawnienia płci i zdobądź cenne informacje.


Konkurs Lidl Fair Pay to doskonała okazja dla firm do pokazania swojego zaangażowania na rzecz równouprawnienia płci i promowania sprawiedliwego i integracyjnego miejsca pracy. Udział w tej inicjatywie jest bezpłatny i zapewnia wiele korzyści. Dołączając, firmy mogą zyskać uznanie jako liderzy w zakresie równych wynagrodzeń, zwiększyć swoją reputację jako pracodawcy i uczestnicy rynku oraz docenić osiągnięcia swoich pracowników, którzy dokonali istotnych zmian w kierunku osiągnięcia zrównoważonych wynagrodzeń.

Oprócz tych korzyści udział w konkursie pozwala firmom przyciągać największe talenty, nawiązywać kontakty z osobami podobnie myślącymi i zdobywać cenne informacje, które pomogą ulepszyć miejsce pracy. Przedstawiając swoją organizację do konkursu, firmy otrzymują raport porównawczy, który wskazuje obszary wymagające poprawy i tworzy punkty odniesienia dla standardów w swojej branży lub na całym rynku. Ten raport może pomóc firmom w podjęciu kroków w kierunku stworzenia bardziej sprawiedliwego i bardziej integracyjnego miejsca pracy.Podsumowując, udział w konkursie Lidl Fair Pay zapewnia następujące korzyści:


  • Zdobądź uznanie jako lider w dziedzinie równych wynagrodzeń dla kobiet i mężczyzn i zwiększ reputację swojej firmy na rynku.
  • Przyciągaj największe talenty poszukujące organizacji zaangażowanych w równe płace dla kobiet i mężczyzn.
  • Pokaż osiągnięcia swojej firmy i doceniaj ciężką pracę tych, którzy dokonali ważnych zmian w kierunku osiągnięcia zrównoważonych wynagrodzeń.


  • Otrzymaj raport porównawczy, aby zidentyfikować obszary wymagające poprawy i stworzyć punkty odniesienia dla standardów w swojej branży lub na całym rynku.
  • Nawiąż kontakty z podobnie myślącymi przedstawicielami firm i zainspiruj się ich doświadczeniami.
W Lidl Polska rozumiemy, że firmę tworzą ludzie. Doceniamy codzienne zaangażowanie naszych pracowników oferując im atrakcyjne warunki zatrudnienia. Oprócz wysokich wynagrodzeń oraz pakietu dodatkowych benefitów, stawiamy również na rozwój zawodowy – promujemy awanse wewnętrzne oraz równość płacową kobiet i mężczyzn. W Lidl Polska wszyscy pracownicy na tych samych stanowiskach otrzymują jednakowe wynagrodzenia, niezależnie od płci czy wieku - decydują wyłącznie kompetencje”


Aleksandra Robaszkiewicz
Head of Corporate Communications and CSR Lidl Polska


HARMONOGRAM KONKURSU


Aby wyrazić zainteresowanie udziałem w konkursie, prosimy o zgłoszenie chęci udziału poprzez wypełnienie formularza w zakładce „formularz zgłoszeniowy”. Zgłoszenie będzie ważne i kwalifikujące się do 16 czerwca 2023 r

Zgłoszenie i dostarczenie danych do analizy musi nastąpić do 14 lipca 2023 r. na adres konkurs@kornferry.com

Weryfikacja danych od zgłoszonych uczestników: do 31 sierpnia 2023 r.

Wyłonienie zwycięzcy konkursu: do 15 września 2023 r.

Wręczenie nagrody dla zwycięzcy konkursu: 3 października 2023 r.Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji i złożyć wniosek do udziału w konkursie. Złoszenia przyjmowane są 16 czerwca 2023 r.
Pamiętaj, że zawsze masz możliwość wycofania się z konkursu po zapoznaniu się ze wszystkimi szczegółami.


Formularz zgłoszeniowyZwycięzca konkursu Lidl Fair Pay – edycja 2023 zostanie ogłoszony podczas V Kolacji CEO & Board Directors Dinner 3 października 2023 r. w Warszawie. Zwycięzca otrzyma specjalny status i wyłączne prawo do posługiwania się prestiżowym tytułem: Lidl Fair Pay. Kolacja będzie kluczowym wydarzeniem przygotowującym uczestników do zbliżającego się kongresu European Circular Retail Congress, który będzie promował zrównoważone praktyki biznesowe. Wszyscy uczestnicy konkursu zostaną zaproszeni na ceremonię wręczenia nagród i kolację, a także na sam kongres, co będzie doskonałą okazją do świętowania i spotkania się z pozostałymi liderami branży i innymi orędownikami zrównoważonego rozwoju. Wydarzenie zapowiada się na niezapomniane przeżycie do spotkania się, rozmów i networkingu. Będzie to okazja do uznania i docenienia poświęcenia i ciężkiej pracy wszystkich osób zaangażowanych w promowanie uczciwych praktyk płacowych i zrównoważonych modeli biznesowych oraz do rozwijania głębszych więzi między profesjonalistami z branży.